Чекаємо на вас у бібліотеці ім.П.Й.Панча (вул.Велика Васильківська, 90).
Вхід вільний.
Вхід вільний.
Наша бібліотека — це вайб, на який ти й не очікував😏 В нас можна: 📖 знайти “ту саму” книгу 📸 зробити аестетик фото 💭 відволіктись від шуму і трохи перезавантажитись. Підписуйся, щоб не пропустити щось цікаве🔥